Motivace

22. září 2017 v 19:22 | spojenisprirodou
Určitě si každý z Nás najde motivaci, kterou potřebuje. Ať je to kvůli sobě samému, nebo ohledně práce či různých koníčků, prostě celkově jak žít a být spokojený. Jsou různí lidé, kteří dokážou motivovat člověka, třeba přátelé, ale taky i lidé, které neznám. Stačí být u sebe samé(mu), myslím si, že je to důležité. Dřív jsem se motivovala tím, že jsem dělala to co ostatní chtěli, abych dělala. Chtěla jsem být pro každého dobrá.Jenomže jsem nebyla sama sebou a to je špatně. Ohlížela jsem se na ostatní a tím pádem jsem nebyla k sobě upřímná.

Aby byl člověk v životě spokojený, měl by se zaměřit na to co chce on(a), protože po čase každý zjistí, že je stále nespokojený. Někteří z Nás máme nějaké problémy, starosti, a tak hledáme vyřešení, aby se Nám dobře žilo.Co jsem poznala dvě milé kamarádky, žije se mi dobře. Zlatuš mi ukázala, jak si najít svou cestu životem tím, že mne inspirovala a stále inspiruje, a taky mne zasvětila do duchovní říše. Stále mne učí to, že když má člověk problém s něčím nebo s někým, je třeba hledat hlavně ve svém nitru. Takže mne namotivovala tak, že jsem začala řešit své potíže. Tehdy jsem si nevěděla rady a přiznala si, že potřebuju pomoc. Myslím si, že není vůbec špatné požádat druhého o pomoc a tak jsem si našla Haničku, která mi pomohla.

Druhá kamarádka (Paní Léčitelka Hanička Poláchová, která léčí jak na duši,tak i na těle), mi pomohla najít řešení, když jsem měla problém se sebou. S Haničkou jsem skonzultovala své trápení, a potom mě začala léčit tím, že napřed očistila moje tělo tělovými svícemi. Chodila jsem k ní na terapii, která mi pomohla, abych začala vnímat sama sebe. Dříve by mě nenapadlo, jak moc důležité je mít se rád.Od té doby se hodně věcí u mě změnilo. Našla jsem v sobě něco, co jsem dlouho hledala - hlavně sebe, nové zájmy, koníčky, nápady a dokonce i nové přátelé včetně Haničky :-).

A tak jsem dostala novou chuť do života. To máte tak, když člověk myslí na sebe, je všechno kolem takové jiné. Vnímám lidi a vlastně celkově život jinak než dřív. Vím, že pro některé lidičky život není jednoduchý, třeba pro ty kdo má zdravotní problémy. Naučila jsem se od obou kamarádek i to, že nemoci pocházejí z emocí. A je to pravda. Naše tělo Nám ukazuje, že je nespokojené a tím pádem je nespokojená i naše duše. Je potřeba najít pravou příčinu tzv. ne-moci. Problém je vždy v naších myšlenkách, v potlačovaných emocích. To na co myslíme, tak taky tak žijeme. Vím to z mých zkušeností. A kdo si neví rady a potřebuje pomoc po zdravotní stránce, zkuste hledat pomoc i u léčitelů a třeba to spojit i s doktory.


Mám zelený zákal a mohu kdykoliv oslepnout. Kdybych na to měla pořád myslet a obávat se jestli slepota příjde či ne, tak už jsem slepá. Samozřejmě jsou další lidičky, kteří mě taky něčím motivují, a tím, že když se o něco zajímám a baví mě to, tak mě inspirují a učí. Jenom člověk musí zůstat u sebe a neztrácet se v druhých.

A tak jsem jsem našla v životě celkově spokojenost nejen se sebou, ale taky i s prací a s penízky. Přeji Všem lidem, kdo není u sebe či se nemá rád, ať začnou hledat sebe a poznávat se. Krásný večer Marcela
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hrachajdice hrachajdice | Web | 23. září 2017 v 19:00 | Reagovat

Krásně napsaný :-)

2 Marcela Marcela | 23. září 2017 v 21:33 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)

3 Intuice Intuice | E-mail | Web | 25. září 2017 v 14:24 | Reagovat

Ano, souhlasím, bez motivace se mi nic nechce dělat. Taky mám zelený zákal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama