Přátelství a Vděčnost

24. července 2017 v 22:20 | spojenisprirodou |  Zážitky
Před cca devíti lety jsem poznala jednu úžasnou osůbku, nynější moc dobrou kamarádku. Než jsem se s ní seznámila, byla mi dost nesympatická. Určitě jste to někteří zažily, nebo zažíváte, že Vám někdo nesedí už od pohledu. Kamarádka mě přišla vážná, chladná, a dost sebevědomá. Tehdy jsem nechápala, proč jsem to tak cítila.Nyní už jsem pochopila a to díky ní a jejímu duchovnímu učiteli. Ještě když jsem chodila na základní školu, sem tam jsme se vídali v jedné partě. Já si jí pamatuji málo,ale ona mne víc.

Po uplynulých letech jsme se setkali v práci , kde jsem nastoupila. Kamarádka tam již pracovala. Zajimavé bylo to, že už mi nepřišla tak nesympatická Smějící se, ale moc jsme se spolu do řečí nedávali. V té době jsem měla strarosti či osobní problémy. Zřejmě nejsem jediná kdo takové zkušenosti měl, nebo má. Tehdy jsem se začala zajímat o život trochu jinak, jak už jsem již v jednom z mých článků zmínila. Kamarádka byla a je vždy úpřímná. Řekne člověku svůj názor, ať se mu to líbí nebo ne. Je na každém z Nás, jak si její rady či názory vezmem k srdíčku.

A protože jsem si začala na moje starosti ztěžovat i před ní, dala mi pár otázek a řekla co si o tom myslí. A to přede všemi kdo seděl u stolu v práci při obědě Smějící se. Byla jsem z toho zaražená, nelíbilo se mi to. Jenomže jsem zjistila, že měla pravdu. Co mi řekla? Neztěžuj si, změň to a začni v první řadě u sebe. A tak jsem dala na její rady a začala se vším co mě trápilo, něco dělat. Od té doby jsou mi její rady či názory vzácné. Zasvětila mně do duchovního světa a jsem za to moc ráda.

Zlatíčko děkuji moc za to, že tu jsi Nevinný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zlatice Zlatice | 25. července 2017 v 21:56 | Reagovat

Marcelko já ti tenkrát jen ukázala, že každý problém má řešení.Když si nespokojená tak stačí v sobě najít jen odvahu tento stav změnit. A to se ti povedlo :-) Za to jaký máš nyní život můžeš děkovat jen sobě. Já ti jen poradila jakou cestou se dát ;-)

2 Kattie_Sweetie Kattie_Sweetie | Web | 26. července 2017 v 18:14 | Reagovat

Ahoj!
Tvoj článok ma zaujal ak chceš navštíviť môj blog tak budem rada :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama