Proč jsem si založila Blog

1. července 2017 v 10:08 |  Potřeba uzemnit se
Potřeba uzemnit se, je pro mě důležité, protože někdy létám v oblacích. A tak jsem si řekla, že se začnu uzemňovat psaním. Prostě a jednoduše se vypíšu. Teď nevím čím začít. Hlavou se mi honí tolik myšlenek, že jsem z toho zmatená. Před osmy lety jsem se začala zajímat o život trochu jinak. Ptala jsem se jaký má smysl žít, proč tu jsme, proč takto žijem, kdo to vůbec vymyslel. Smějící se
Postupně jsem začala vnímat co se děje kolem mne. Dřív by mě nenapadlo, že bych se mohla zajímat o existenci této planety a nakonec to byl Bůh, Andělé, Ufo, Esoterika, Vesmír a tak jsem to měla postupně, až se dostávám k sobě. A proto jsem si založila blog, svůj blog a řekla jsem si, budu si zde psát všechno co mě napadne. I nadávat se může ne? Moje výbuchy emocí, které nechávám dlouho uvnitř sebe, to je to, co já potřebuji dostat ven. Možná si řeknete, ženská mele pátý přes devátý, ale víte co? je mi to zatím jedno. Třeba časem zjistím, že je to opět jinak.
Vzpoměla jsem si na hlas, který mi říkal začni si psát deníček.
Psala jsem si do deníčku, ale moc dlouho mě to nevydrželo. Opět jsem nechávala své emoce uvnitř. A tak se mi stalo něco, že jsem nad tím začala přemýšlet a to vážně. Zjistila jsem, že se v sobě nevyznám. Je to normální? Zas přišel ten hlas a řekl mi potřebuješ pomoc. Je dobré si sama sobě přiznat, že potřebuji pomoc. Shodou okolností jsem si našla jednu paní léčitelku, která léčí jak na těle, tak i na duši. Jsem ráda, že jsem jí poznala, protože mi pomohla a pomáhá.

Jenomže já dostala další kopanec, ale jsem za něj ráda, přišel opět hlas a říkal mi založ si blog. Já a založit blog? A proč? Má to nějaký smysl? Když brouzdám po internetu, čtu si články na jiných web stránkách, tak si říkám o čem bych jako měla psát já? Nechala jsem to být, ale hlas začal znovu a výrazněji ...založ si blog, založ si blog ...

Každý člověk si žije ten svůj život nějakým způsobem, třeba někdo se má dobře a žije, druhý se trápí ale taky žije, jiný má zdravotní potíže (víte o tom, že(ne)moci pocházejí z emocí?), další zas neví co dělá ........ proč to vlastně říkám? Jedna velmi dobrá dušička říká "přišli jsme se na tuto planetu něco naučit" . Chichi no a tak se učíme tu prostě žít.

Takže jsem zde, abych se mohla vypsat z mých trápení či starostí a třeba mi to jednou pomůže Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miriam M. Miriam M. | 26. července 2017 v 21:27 | Reagovat

Hodně štěstí do dalšího blogování, na Tvých stránkách se mi líbí. Založila jsem si blog z podobných důvodů, prostě jsem se chtěla vypsat - a přišlo mi to lepší, než deník, protože takhle si to alespoň sem tam někdo přečte, i když z 99% úplně cizí lidé. Člověk může své pocity a zážitky sdílet... Dostat to ven, ventilovat emoce... Blog je na to dobré místo - člověk se vypíše - a zároveň se uchrání toho, aby ty nepříjemné emoce hodil na někoho blízkého. Tak držím palce, aby Ti (nejen) na blogu bylo hezky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama