Moje zahrada

1. července 2017 v 21:49 |  Zážitky
Je to zhruba 4 měsíce, co jsem si pořídila zahrádku, která byla a ještě je zpustošelá. Vzala jsem si jí po lidech, kteří to opravdu se zahradou uměli. Bohužel si zařídily zahradu blíž ke Svému domovu a tu co teď mám, pronajímali nějakým lidem, kteří se o ní zrovna moc pěkně nestarali. Věřím tomu, že chata, která patří k zahrádce před třemi lety byla v dobrém stavu, nyní mohu akorát říct, že je dost práce, aby se chata opravila.

Snad to nějak zvládnu a dám to i se zahrádkou do kupy. 20 let jsem bydlela v rodinném domku se zahradou, ale odstěhovala jsem se do bytu. Dlouho mi trvalo, než jsem přišla na to, že mi zahrádka chybí. Navíc mě to připoměla léčitelka, které si moc vážím, a tak jsem začala jednat a podařilo se. Když jsem přišla poprvé na zahradu s tím že začnu něco dělat, nevěděla jsem co dřív.

Prostě dilema, chatka nebo zahrada? Dala jsem přednost chatě, protože uvnitř byl neskutečný binec. Tak jsem pokračovala dál a přešla chvilku i na zahrádku, kterou je potřeba celou porýt. A tak za tu dobu mám kousek upravený. Jelikož jsou to zahrady bez vody, každý si pořizuje bečky na deštovou vodu. Kdo má různé chatky je to fajn, horší je to s těmi kdo jí nemá. Na té moji samozřejmě chybí okapy, abych si tu vodičku mohla nachytat. Tak zařizuji, aby byly co nejdřív. Doma si zkouším vypěstovat nějaké bylinky, zatím jich moc není. Meduňka mě krásně začala rašit a tak jsem si řekla, že zkusím trošku posadit na zahrádku.

Hahaha Smějící se, trošku vody nachytám aspoň do kýble. Jenomže když jsou nějaké rádoby starosti, není čas tam ani zajít,což se mě přihodilo. Dobrých 14 dní jsem zahradu nechala opuštěnou a zrovna začali horka ...ahjoooo. Říkám si a mám po Meduňce. Omyl ..... dnes jsem po těch 14 dnech přišla a otírám si oči jestli dobře vidím. Koukám na Meduňku , která roste do krásy. Mám z toho radost, ale opravdu nechápu jak mohla vydržet. Je pravda, že sem tam nějaká ta kapka vody přišla, ale moc jí nebylo. Takže jsem se jí omluvila a slíbila, že se budu snažit. A tak jeden z mých zážitků, se kterým jsem se chtěla s Vámi podělit Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Khira Khira | 2. července 2017 v 22:15 | Reagovat

Se meduňce po tobě zasteklo a  tak si řekla, že tě překvapí :D

2 Marcela Marcela | Web | 2. července 2017 v 23:04 | Reagovat

[1]: dnes se zastesklo po mě i mátě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama